Święta w Schronisku

Święta Bożego Narodzenia to spore wydarzenie w życiu naszej placówki. Najpierw wielodniowe przygotowania, porządki, prace w kuchni, a w Wigilię przygotowanie stołu wigilijnego, ustrojenie choinki. Na wspólnej kolacji spotkali się wszyscy obecni tego dnia podopieczni, ubrani odświętnie zasiedli do bogato zastawionego stołu. Odwiedził nas także tradycyjnie Mikołaj, który nie zapomniał o nikim. Były więc prezenty (zabawki, odzież, obuwie, kosmetyki, słodycze), wspólne śpiewanie kolędy, wiele uśmiechów. Jeszcze składanie sobie życzeń. Wielu mieszkańców zaangażowało się w pomoc przed świętami, wsparło nas także wiele Firm i Ludzi Dobrej Woli, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Pomogli nam w przygotowaniach do świąt: Pani Urszula Pronobis z Koła SLD w Gdyni, Pan Radosław G., pracownicy Banku PKO Banku Polskiego, firma WIPOL z Gdyni, Hotel Haffner, SEKO, BIELENDA, EVELINE, OCEANIC, EWA BIEŃ, ELDAR, LPP.

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.