Zaczynamy półkolonie międzypokoleniowe

Tegoroczne półkolonie łączą ze sobą podopiecznych naszej placówki w różnym wieku – i dzieci, i ich mamy a także osoby starsze. Wspólnie spędzany czas ma za zadanie wprowadzenie różnorodności i bogactwa w relacje miedzy pokoleniami. Czas wolny wypełniony różnymi atrakcjami, zabawą i kreatywnością pozwoli uczyć się od siebie nawzajem i o sobie wspólnie. Na uczestników czeka szalony tydzień pełen niespodzianek i pozytywnej energii.

Pierwsze zajęcia już za nami, na początek odbyły się warsztaty plastyczne, na których każdy miał możliwość w dowolny sposób ozdobić kamienie – czy to farbami, lakierami, naklejkami, wyobraźnia nie zna granic. Kolejne wyzwanie to przygotowanie słodkich deserów z kolorowych galaretek i różnych owoców. Tu również okazało się, że nie ma dwóch takich samych porcji. A wszyscy zajadali ze smakiem. Chwila oddechu i za chwilę kolejne niespodzianki półkolonii.

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.